Kombi Bakımı Ve Teknik Servisi

Kombi servisi, sizin için kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Kombileri yaz- kış sürekli olarak kullanmaktayız. Hayatımızda büyük öneme sahip olan kombileri yazın banyo yapmak için kullansak da kışın ısınmamızda büyük rol oynuyor. Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır. Yılda ya da iki yılda bir mutlaka kombi servisi çağırarak bakım yapıldığında sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız. Isınmanın yanı sıra faturalarında düşük gelmesine yardımcı olacaksınız. Çünkü arızalı şekilde yanan kombiler daha çok enerji tüketimi yapmaktadır. Durum böyle olunca daha sık çalışarak fazla elektrik yanacaktır. Bundan kurtulmanın tek yolu ise kombi servisi çağırmak ve bakım yaptırmak olacak.

Kombiler bazen bozuldu zannedilir ama dikkat edilmeyen huşulardan dolayı kapanır ve ya çalışmaz. Bunlar kontrol edilmeli ve çözümü sağlanmalıdır. Arıza bulunmadığı zaman anında servis çağırarak baktırmalısınız. Kombi servisi, kombinizin arızasını tespit eder etmez onarımını yapıyor ve sizin güveninizi kazanıyor.

Kombi Servisi Hangi Durumlarda Çağırılmalıdır

Kombiler hassas bir işleyişe sahip bulunmaktadırlar. Isınmanızı ve suyun ısınmasını sağlayan kombi arıza yaptığında bizi zor durumda bırakır. Bu gibi durumlarda anında kombi servisi çağırarak kombinize bakım yaptırmanız gerekebilir. Bu durumları şu şekilde sıralayabiliriz;

Kombiniz su dönüşümünü sağlamıyorsa
Çalışıyor fakat ısınmanıza hiçbir katkıda bulunmuyorsa
Patlamalı bir şekilde yanmaya başlamışsa
Sıcak su açtığınızda petekler aşırı şekilde ısınıyorsa
Radyatörün altı sıcak fakat altı soğuksa
Kombinizden su akıntısı başladıysa
Kombi aşırı şekilde rahatsız edici sesler çıkarıyorsa
Sıcak su akmıyorsa, suyu ısıtmıyorsa anında kombi servisini çağırılarak bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi servisi Anında Çözüm Sağlıyor

Özellikle de kış günlerine mağdur kalıp üşümemeniz için sizi 7 /24 saat telefonun ucunda bekliyoruz. Aramanız durumunda en geç bir saat içinde evinize gelerek arıza tespiti yapıyoruz. Tespit yapılmasının ardından onarımını ve genel bakımını yapıyoruz ki tekrar sorun çıkarmasın. Normal olarak kontrolleri yapılan kombiler kolay kolay arıza yapmaz. Bu tam olarak bakımı yapılmamışsa sorun çıkaracaktır. Kombi servisi uzman çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Bize ulaşmak için internet sitemizde ki irtibat numaralarını kullanabilir, anında kombinize bakım yaptırabilirsiniz. Tespit edilemeyen arızalar kombi servisi sayesinde onarılıyor ve evinize sıcak bir ortam sunuluyor. İstanbul’da yaşayan halkımız için servislerimizi geciktirmemeye çalışıyoruz. Böylece kimseyi mağdur etmeden kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Daha öncesinden kombi ile ilgili bir sıkıntı yaşamamışsanız, bilgi sahibi değilseniz, sorunu bulamıyorsanız kombi servisini çağırın. Böylece daha sağlıklı olacaktır, arızayı tespit edip onarma işlemine başlanacaktır. Sizi yormadan uzman çalışanlarımız arızayı gideriyor. Gerek yedek parça olsun gerek yapılması gereken bir yeri olsun temin ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek kombi bakımınızı yaptırmak. Böylece zor durumda kalmadan işiniz hallolacaktır.